Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P05-8

Matcher
DECEMBER 2019
 
01
18:00
sön
18:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 18  -  5  
01
18:00
sön
18:00    
Vårbyhallen
Sörskogens IF 1 - Hammarby IF FF 1  -      
 
07
11:00
lör
11:00    
Skärholmshallen 1
Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK 1  -      
07
11:00
lör
11:00    
Skärholmshallen 1
Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK 14  -  2  
 
14
10:45
lör
10:45    
Bodals Bollhall
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
 
21
13:50
lör
13:50    
Bodals Bollhall
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
 
30
19:35
mån
19:35    
Strandhallen
ST-Cupen Gruppspel - Hammarby IF FF 8  -      
JANUARI 2020
 
03
19:00
fre
19:00    
Strandhallen
ST-Cupen Slutspelsgrupp - Hammarby IF FF 8  -      
05
12:15
sön
12:15    
Vintervikshallen
Future Stars Futsalcup - Hammarby IF FF 8  -      
 
06
11:55
mån
11:55    
Vintervikshallen
Slutspel - Futurestars Futsalcup - Hammarby IF FF 8  -      
11
18:00
lör
18:00    
Tippens Sporthall
Nacka Juniors FF - Hammarby IF FF 14  -  3  
12
09:20
sön
09:20    
Gångsätrahallen
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
12
14:15
sön
14:15    
Åkeshovs BP
IF BP 20 - Hammarby IF FF 81  -  5  
 
18
18:00
lör
18:00    
Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
18
18:00
lör
18:00    
Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Enskede IK 13  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
Käppala
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8   -      
 
25
12:45
lör
12:45    
Segeltorps IP
Segeltorps IF 3 - Hammarby IF FF 83  -  1  
25
17:15
lör
17:15    
Bodals Bollhall
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
26
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 13  -  4  
26
17:00
sön
17:00    
Liljeholmshallen 1
Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 13  -  4  
 
27
18:15
mån
18:15    
Gubbängsskolans BP utomhus
Enskede IK Vit - Hammarby IF FF 89  -  5  
FEBRUARI 2020
 
01
14:00
lör
14:00    
Skärholmshallen 1
Rågsveds IF - Hammarby IF FF 14  -  6  
01
14:00
lör
14:00    
Skärholmshallen 1
Rågsveds IF - Hammarby IF FF 14  -  6  
02
14:00
sön
14:00    
Käppala Skola
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
 
07
17:45
fre
17:45    
Kärrtorps IP, plan 3
Hammarby IF FF 8 - Spånga IS FK Bas7  -  1  
08
12:00
lör
12:00    
Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Djurgårdens IF FF 14  -  2  
08
12:00
lör
12:00    
Skarpnäckshallen
Hammarby IF FF 1 - Djurgårdens IF FF 14  -  2  
09
11:30
sön
11:30    
Käppala Skola
Gazoliners Futsalserie - Hammarby IF FF 8  -      
 
12
18:15
ons
18:15    
Hagsätra IP
Rågsveds IF U15 - Hammarby IF FF 82  -  1  
16
15:00
sön
15:00    
Hackstahallen
IFK Österåker FK Futsal - Hammarby IF FF 13  -  4  
16
15:00
sön
15:00    
Hackstahallen
IFK Österåker FK Futsal - Hammarby IF FF 13  -  4  
MARS 2020
 
03
18:15
tis
18:15    
Stockhagens IP
Hammarby IF FF 8 - Norrtulls SK1  -  1  
06
17:45
fre
17:45    
Kärrtorps IP, PLAN 3
Hammarby IF FF 8 - Bollstanäs Sk1  -  8  
 
14
09:45
lör
09:45    
Brantbrinks IP
Tullinge TP - Inställt // Hammarby IF FF 8  -      
15
11:45
sön
11:45    
Trollbäckens IP
Hanvikens SK - // Inställt // Hammarby IF FF 8  -      
 
22
09:15
sön
09:15    
Enskede IP, plan 3
Enskede IK Grå - //Inställd // Hammarby IF FF 8  -      
 
25
17:30
ons
17:30    
Tyresövallen
Flyttas//Hammarby IF FF 8 - Tyresö FF Blå  -      
APRIL 2020
 
04
16:00
lör
16:00    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 3 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
05
10:30
sön
10:30    
Stadshagens IP 1
Norrtulls SK 1 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
 
13
12:00
mån
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Stuvsta IF 1  -      
13
14:00
mån
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Vasalund Stadshagens IF 1  -      
18
16:00
lör
16:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK gul - Hammarby IF FF 7 grön2  -  3  
19
14:15
sön
14:15    
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 8 grön2  -  2  
 
25
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Spårvägens FF 14  -  4  
26
16:30
sön
16:30    
Kärrtorps IP, plan 2
Hammarby IF FF 8 - Tyresö FF1  -  4  
MAJ 2020
 
01
13:00
fre
13:00    
Norrvikens IP 2 Hall
Sollentuna FK 1 - Hammarby IF FF 7 grön2  -  6  
03
11:45
sön
11:45    
Älta IP 1
Älta IF 2 - Hammarby IF FF 8 grön2  -  2  
 
09
14:20
lör
14:20    
Kärrtorps IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Tungelsta IF 15  -  3  
10
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - IFK Haninge4  -  3  
 
13
20:00
ons
20:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 2 - Hammarby IF FF 8 grön5  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF 1 - Hammarby IF FF 7 grön2  -  4  
17
11:30
sön
11:30    
Sandåkra BP
Hammarby IF FF 8 - Hammarby IF FF 80  -  0  
 
22
18:30
fre
18:30    
Skarpnäcks IP, Skarpnäcksfältet
Hammarby IF FF 8 - IFK Tumba1  -  5  
23
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - AIK FF 11  -  4  
24
14:30
sön
14:30    
Kärrtorps IP, plan 2
Hammarby IF FF 8 - IK Frej5  -  2  
24
16:00
sön
16:00    
Kärrtorps IP 2
Hammarby IF FF 7 grön - IF Brommapojkarna 22  -  4  
 
29
18:30
fre
18:30    
Enskede IP 2
Enskede IK Grå - Hammarby IF FF 7 grön0  -  5  
31
14:45
sön
14:45    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 4 - Hammarby IF FF 8 grön7  -  1  
JUNI 2020
 
06
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - IFK Stocksund 22  -  0  
06
14:30
lör
14:30    
Kärrtorps IP, plan 2
Hammarby IF FF 8 - Enskede IK Vit3  -  5  
 
13
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Tallkrogens IF14  -  0  
 
21
15:30
sön
15:30    
Kärrtorps IP, PLAN 2
Hammarby IF FF 8 - Ingarö IF  -      
 
29
12:20
mån
12:20    
Tanto BP
Älvsjö AIK p15:2 - Hammarby IF FF 82  -  2  
29
15:40
mån
15:40    
Tanto BP
Spårvägens FF - Hammarby IF FF 83  -  2  
30
09:50
tis
09:50    
Tanto BP
Hammarby IF FF 8 - IFK Waxholm1  -  2  
30
15:40
tis
15:40    
Tanto BP
IFK Nyköping - Hammarby IF FF 81  -  1  
JULI 2020
 
01
14:00
ons
14:00    
Tanto BP
Reymersholms IK P06 - Hammarby IF FF 8  -      
AUGUSTI 2020
 
02
10:00
sön
10:00    
Brantbrinks IP, plan 2
Tullinge TP - Hammarby IF FF 8  -      
 
08
12:30
lör
12:30    
Gubbängens BP 1
Tallkrogens IF - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Homecall Arena Danderyd 1
IFK Stocksund 2 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
 
22
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - IF Brommapojkarna 4  -      
23
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Enskede IK Grå  -      
 
30
10:30
sön
10:30    
Tungelsta Skola 1
Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
30
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
10:30
sön
10:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Segeltorps IF 2  -      
06
14:15
sön
14:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Segeltorps IF 1  -      
 
12
15:00
lör
15:00    
Torvalla IP 3
IFK Haninge - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Älta IF 2  -      
20
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Sollentuna FK 1  -      
 
27
12:30
sön
12:30    
Skarpnäcks SF 3
Spårvägens FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
27
16:00
sön
16:00    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:30
lör
10:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Bollstanäs SK gul  -      
04
10:30
sön
10:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Rönninge Salem Fotboll 1  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Ärvinge BP 1
Vasalund Stadshagens IF 1 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
11
14:30
sön
14:30    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
17
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Tyresö FF 3  -      
17
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 grön - Norrtulls SK 1  -