Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hammarby IF
UNGDOM
Hammarby IF FF P06-3

Matcher
DECEMBER 2018
 
01
15:00
lör
15:00    
Kärrtorps IP, plan 3
Hammarby IF Fotbollförening - Sörskogens IF  -      
 
15
15:00
lör
15:00    
Kärrtorps IP, plan 3
Hammarby IF Fotbollförening - Vendelsö IK   -      
JANUARI 2019
 
27
17:00
sön
17:00    
Djursholm IP 3
FC Djursholm - Hammarby IF Fotbollförening  -      
MARS 2019
 
17
10:30
sön
10:30    
Farsta IP, halvplan 2
Hammarby IF Lag 3 - Hammarby IF Lag 5  -      
 
23
17:00
lör
17:00    
Nytorps Mosse IP
Skogås-Trångsunds FF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
30
15:30
lör
15:30    
Huvudstafältet
 
Hammarby IF Fotbollförening -   -      
APRIL 2019
 
06
10:30
lör
10:30    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
07
13:30
sön
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2  -      
 
22
14:30
mån
14:30    
Kärrtorps IP 21
Hammarby IF FF 3 vit - Hammarby IF FF 5 grön  -      
22
15:00
mån
15:00    
Brantbrinks IP 1
Tullinge BK 2 blå - Hammarby IF FF 3 grön  -      
28
10:00
sön
10:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 17 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
28
12:00
sön
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Enskede IK Gul  -      
MAJ 2019
 
04
17:45
lör
17:45    
Myrsjö IP 1
Saltsjö-Boo IF Svart - Hammarby IF FF 3 grön  -      
05
10:30
sön
10:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - AIK FF 4  -      
 
12
10:45
sön
10:45    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 1 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
12
16:30
sön
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Jarlabergs IF 1  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Östermalms IP 12
Djurgårdens IF FF 2 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
19
12:00
sön
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Boo FF 5  -      
 
25
13:30
lör
13:30    
Stavsborgs BP 1
Sickla IF Lila - Hammarby IF FF 3 vit  -      
26
15:00
sön
15:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 16  -      
JUNI 2019
 
01
13:30
lör
13:30    
Långholmens BP 1
Djurgårdens IF FF 8 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
02
14:00
sön
14:00    
Boovallen 2
Boo FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
08
10:30
lör
10:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Jarlabergs IF 2  -      
09
12:00
sön
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Sollentuna FK 14  -      
 
15
10:30
lör
10:30    
Värmdövallen 11
Värmdö IF 5 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
16
12:00
sön
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Nacka FC 1  -      
AUGUSTI 2019
 
10
15:00
lör
15:00    
Stavsborgs BP 1
Nacka FC 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
11
13:30
sön
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Värmdö IF 5  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Edsbergs Sportfält 2
Sollentuna FK 14 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
17
13:30
lör
13:30    
Stavsborgs BP 1
Jarlabergs IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Djurgårdens IF FF 8  -      
25
15:00
sön
15:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Boo FF 1  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
15:15
sön
15:15    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 16 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
01
16:30
sön
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Sickla IF Lila  -      
 
07
10:30
lör
10:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Djurgårdens IF FF 2  -      
08
14:00
sön
14:00    
Boovallen 2
Boo FF 5 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Stavsborgs BP 1
Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
15
13:30
sön
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Saltsjöbadens IF 1  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Råstasjön 12
AIK FF 4 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
22
13:30
sön
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Saltsjö-Boo IF Svart  -      
 
29
12:00
sön
12:00    
Enskede IP 3
Enskede IK Gul - Hammarby IF FF 3 grön  -      
29
13:30
sön
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - IF Brommapojkarna 17  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:30
lör
10:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 5 grön - Hammarby IF FF 3 vit  -      
06
15:00
sön
15:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Tullinge BK 2 blå  -      
 
19
11:30
lör
11:30    
Aspuddens IP 11
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
20
10:30
sön
10:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Älvsjö AIK FF Grön 1  -