Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hammarby IF
UNGDOM
Hammarby IF FF P09-3
Matcher
APRIL 2018
 
21
15:00
lör
15:00    
Enskede IP
Enskede IK Grå - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
22
11:00
sön
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Järla IF FK Blå  -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Ingarö IP 216
Ingarö IF Svart - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
29
14:00
sön
14:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Huddinge IF 51  -      
MAJ 2018
 
06
10:00
sön
10:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Saltsjöbadens IF 3  -      
06
11:00
sön
11:00    
Farsta IP 115
FOC Farsta Mix - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
 
20
09:00
sön
09:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF FF 25 - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
20
12:00
sön
12:00    
Nacka IP
Nacka - Hammarby IF Fotbollförening  -      
20
14:00
sön
14:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Rågsveds IF grön  -      
 
26
13:00
lör
13:00    
Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 4 - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
27
10:00
sön
10:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Värmdö IF Svart  -      
JUNI 2018
 
03
09:30
sön
09:30    
Boovallen
Boo FF 8 - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
03
13:00
sön
13:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Stuvsta IF 1  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Stureby Skola BP 125
Stureby SK 1 - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
10
16:00
sön
16:00    
Bagarmossens BP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Boo FF 16  -      
AUGUSTI 2018
 
26
12:00
sön
12:00    
Orminge BP 16
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Orminge FC Röd  -      
26
14:00
sön
14:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Enskede IK Vit  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
14:00
lör
14:00    
Källbrinksskolan IP 2
Huddinge IF 2 - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
02
12:00
sön
12:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Saltsjöbadens IF 5  -      
 
08
09:00
lör
09:00    
Sicklavallen 16
Sickla IF Blå 1 - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
09
15:00
sön
15:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Jarlabergs Skolplan 1
Jarlabergs IF 2 - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
16
10:00
sön
10:00    
Bäckahagens BP 15
Örby IS Gul - Hammarby IF Fotbollförening VIT  -      
 
23
11:00
sön
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening GRÖN - Gustavsbergs IF FK Röd  -      
23
15:00
sön
15:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Tullinge TP FK Gul  -      
 
30
10:15
sön
10:15    
Boovallen 225
Boo FF 1 - Hammarby IF Fotbollförening GRÖN  -      
30
16:00
sön
16:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby IF Fotbollförening VIT - Sörskogens IF 2  -