Matcher (utöver Sanktan) 2016, alla matcher är 7-manna om inte annat anges

 

ST-Cupen 5-manna inomhus, inget slutspel

Hammarby 2- BP08:1 4-1

Hammarby 2 – Tyresö 3-0

Hammarby 2- Hanviken 8-2

 

Träningsmatch

Hammarby 2- Hammarby 08-akademi 7-1 

 

JFF Inomhuscup 5-manna inomhus, inget slutspel

Hammarby 2- Kälvesta 8-0

Vasalund Kista2- Hammarby 2 1-1

Hammarby 2- Tallkrogen 5-0

Lidingö 11- Hammarby 2 1-3

 

SSC CUP i klass P06 svår

Hammarby 2- Bele Barkarby P06 0-7

Hammarby 2- Djurgården P06 3-1

Hammarby 2- Syrianska Västerås 0-5

 

Indoor Cup Järfälla i klass P06 5-manna inomhus

Hammarby 2 – Bele Barkarby 2-0

Lidingö- Hammarby 2 1-2

Hammarby 2- Västerås 2-1

 

Kvartsfinal

Örby- Hammarby 2 2-0

 

Träningsmatch

Nackdala- Hammarby 2 1-2

 

Träningsmatch

Stockholm Södra- Hammarby 2 1-2

 

Träningsmatch

Sickla- Hammarby 2 2-8

 

Matrix Cup P07 lätt

Hammarby 2- BP 5-0

Hammarby 2- Stocksund 7-1

Hammarby 2 – Assyriska 2-1

 

Kvartsfinal

Vasalund- Hammarby 2 0-1

 

Semifinal

FC Boo- Hammarby 2 1-3

 

Final

Hammarby 2- AIK U 2-0

 

Matris Cup P07 svår

Hammarby 2- BP Akademi 0-3

Stockholm Södra- Hammarby 2 1-1

Hammarby 2- Syrianska 8-0

 

Kvartsfinal

AIK U- Hammarby 2 0-1

 

Semifinal

Hammarby 2- Nackdala 1-2

 

Match om 3:e pris

Hammarby 2- AIK 1-4


Engelska Cupen Järfälla i klass P06 lätt/medel

Hammarby 2- Sollentuna P06 6-0

Hammarby 2- Stocksund P07 2-5

Sickla P06- Hammarby 2 0-5

 

Kvartsfinal

Täby P06- Hammarby 2 2-3 efter straffar 0-0 efter full tid

 

Semifinal

Järfälla P06- Hammarby 2 6-0

 

Träningsmatch

Hammarby 2- Stockholm Södra 1-4

 

Träningsmatch

Hammarby 2- AIK U 4-1

 

Stuvsta Outdoor i klass P06

Lidingö P06- Hammarby 2 1-0

Hammarby 2- Örby P06 0-5

Hammarby 2- Stuvsta P06 4-0

Täby P06- Hammarby 2 2-1

 

Träningsmatch

Hammarby 2- Vendelsö P06 4-5

 

Träningsmatch

Hammarby 2- Stocksund 5-4


Träningsmatch

FC Boo- Hammarby 2 5-2

 

Miniturnering Botkyrka

Stockholm Södra- Hammarby 2 2-2

Hammarby 2- Nackdala 2-3

Hammarby 2- Bele Barkarby 3-1


Miniturnering Sturebyskolan i klass P06

Tyresö P06- Hammarby 2 4-1

Enskede P06- Hammarby 2 2-11

 

BP Stadium Cup kvalturnering

Hammarby 2- Waxholm 2-1

Hammarby 11- Hammarby 2 0-9

Hammarby 2- Djurgården 6-1


Kvartsfinal

BP 3- Hammarby 2 0-4


Semifinal

Hammarby 2- Nackdala 3-0


Final

Hammarby 2- Djurgården 7 0-4


Kamratcupen Haninge

Hammarby 2- Haninge 3 6-0

Hammarby 2- Vendelsö svart 9-0

Saltsjö-Boo- Hammarby 2 0-6


A-slutspelsgrupp

Haninge- Hammarby 2 1-2

Hammarby 08akademi- Hammarby 2 0-5

Hammarby 2- Nackdala 1-2


Träningsmatch

BP akademi 2- Hammarby 2 9-1


Transtenscupen i klass P06

Hammarby 2- Köping 3-3
Örebro Syrianska- Hammarby 2 4-2
Hammarby 2- Sköllinge 3-0

Åttondelsfinal
Forward Lundby- Hammarby 2 2-1

Transtenscupen i klass P07
Hammarby 2- Glanshammar 3-1
Karlslund- Hammarby 2 2-6
Hammarby 2- Linköping Kenty 10-0
Hammarby 2- Rynninge 3-0
Hammarby 2- Kumla 26-0

Ålandscupen
Vasalund P08- Hammarby 2 2-7
Hammarby 2- KaaPoo 1-2
Hammarby 2- Mariehamn vit 4-0
Mariehamn grön- Hammarby 2 0-6
Hammarby 2- Sollentuna Tegeludden 4-1

Final
Hammarby 2- KaaPoo 0-2

Träningsmatch
BP 08-akademi- Hammarby 2 3-3

Miniturnering Norsborg
Hammarby 2- Syrianska 1-1
BP akademi 2- Hammarby 2 4-1
Hammarby 2- Bele Barkarby 1-2

Placeringsmatch 7:e plats
Hammarby 2- BP 3 4-0

Träningsmatch
Hammarby 2- Stocksund 13-0

Träningsmatch
Hammarby 2- Vendelsö P06 0-3

Träningsmatch
Hammarby 2- Gustavsberg 11-0

Träningsmatch
Fc Boo- Hammarby 2 2-3

Oktoberpokalen
Aik Akademi- Hammarby 2 4-1
Täby- Hammarby 2 0-7
Hammarby 2- FC Boo 5-2

Åttondelsfinal
Hammarby 2- BP 08-akademi 4-0

Kvartsfinal
BP akademi- Hammarby 2 7-1

Stockholmsmästerskapen
BP 08-akademi- Hammarby 2 1-1
Täby- Hammarby 2 1-6
Hammarby 2- Sollentuna Tegel 1-1

Kvartsfinal
FC Boo- Hammarby 2 1-0

Edsviken Cup
Hammarby 2- Kungsängen 6-0
Sollentuna-Hammarby 2 1-6
Djurgården 6- Hammarby 2 1-5

Kvartsfinal
Hammarby 2- Ängby 6-0

Semifinal
Bele Barkarby- Hammarby 2 4-7

Final
Hammarby 2- Arlanda 6-0

Bajen Indoor (5-manna inomhus)
Hammarby 2- BP Akademi 2-3
Rönninge/Salem- Hammarby 2 1-5
Stockholm Södra- Hammarby 2 3-1

Kvartsfinal
Hammarby Akademi- Hammarby 2 3-0

Träningsmatch
Hammarby 2- Lidingö 11 6-1

Träningsmatch
Hammarby 2 - Sollentuna Tegel 3-3

Ålandscampen

Iilves- Hammarby 2 1-1

Hammarby 2- VJS 2-1

Hammarby 2- Nackdala 0-1

EPS- Hammarby 2 3-3

Hammarby 2- Stockholm Södra 0-1