SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P05-8

Matcher
JANUARI 2021
 
09
14:00
lör
14:00    
Tippens Sporthall
Sickla IF Blå - Hammarby IF FF 1  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Farstahallen 3
Hammarby IF FF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1  -      
FEBRUARI 2021
 
13
18:00
lör
18:00    
Torvalla IP
Skogås Trångsunds FF U16 - Hammarby IF FF 85  -  2  
 
21
13:15
sön
13:15    
Skytteholms IP B-plan
AIK Svart - Hammarby IF FF 85  -  3  
 
28
16:15
sön
16:15    
Kärrtorps IP, PLAN 3
Hammarby IF FF 8 - AIK Svart0  -  6  
MARS 2021
 
07
16:00
sön
16:00    
Broängens BP
IFK Tumba - Inställd // Hammarby IF FF 8  -      
APRIL 2021
 
11
17:00
sön
17:00    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Svart - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - IFK Lidingö FK  -      
18
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - IFK Haninge 2  -      
 
25
13:30
sön
13:30    
Essinge IP 1
Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
25
14:00
sön
14:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Utv - Hammarby IF FF 8 vit  -      
MAJ 2021
 
01
16:00
lör
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Djurgårdens Talangfotbollsförening 2  -      
02
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Segeltorps IF Vit  -      
 
09
12:00
sön
12:00    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 2 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
09
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Danderyds SK FF 1  -      
 
13
16:00
tor
16:00    
Skytteholms IP 3
AIK FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
16
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - IFK Tumba FK 1  -      
16
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
21
18:30
fre
18:30    
Tungelsta IP 1
Tungelsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
23
12:00
sön
12:00    
Zinkensdamms IP 1
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
29
16:15
lör
16:15    
Kärrtorps IP, plan 2
Plantid - Hammarby IF FF 8  -      
30
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Norrtulls SK 1  -      
30
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - IF Brommapojkarna 17  -      
JUNI 2021
 
06
15:30
sön
15:30    
Sätra BP 1
Svensk-Palestinska FF 1 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
06
16:45
sön
16:45    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK Nord 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Hässelby SK FF 1  -      
13
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Vendelsö IK 1  -      
 
20
17:30
sön
17:30    
Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
20
18:00
sön
18:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
 
27
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - IF Brommapojkarna 2  -      
AUGUSTI 2021
 
07
14:00
lör
14:00    
Vällingby BP 1
IF Brommapojkarna 2 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
15
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Stuvsta IF 1  -      
15
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Årsta FF 1  -      
 
22
12:00
sön
12:00    
Hässelby Gårds BP 1
Hässelby SK FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
22
13:00
sön
13:00    
Haningevallen 1
Vendelsö IK 1 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Sollentuna FK Nord 1  -      
29
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Svensk-Palestinska FF 1  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 17 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
04
18:00
lör
18:00    
Stadshagens IP 1
Norrtulls SK 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
12
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Reymersholms IK 1  -      
12
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Tungelsta IF 1  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
Storvretens BP 1
IFK Tumba FK 1 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
19
16:00
sön
16:00    
Grimsta IP 2
Brommapojkarna DFF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
22
20:00
ons
20:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - AIK FF 1  -      
25
15:00
lör
15:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
26
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Tyresö FF 2  -      
OKTOBER 2021
 
01
19:30
fre
19:30    
Segeltorps IP 1
Segeltorps IF Vit - Hammarby IF FF 8 vit  -      
03
16:00
sön
16:00    
Hjorthagens IP 1
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Älvsjö AIK FF Utv  -      
10
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Essinge IK 1  -      
 
15
20:00
fre
20:00    
Torvalla IP 1
IFK Haninge 2 - Hammarby IF FF 8 vit  -      
16
15:00
lör
15:00    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 8 grön  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 vit - Tullinge FF  -      
24
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Ursvik IK Svart  -