SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P09-11

Matcher
DECEMBER 2022
 
04
17:00
sön
17:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Älvsjö AIK FF 26  -  4  
 
11
16:00
sön
16:00    
Vintervikshallen
IFK Aspudden-Tellus 2 - Hammarby IF FF 22  -  6  
 
18
18:00
sön
18:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Athletic FC Järfälla Mörkblå5  -  0  
JANUARI 2023
 
07
16:30
lör
16:30    
Sörbyhallen Sörby IP
IK Sätra - Hammarby IF Fotbollförening3  -  14
08
16:00
sön
16:00    
Farstahallen 4
Stureby SK Blå - Hammarby IF FF 22  -  2  
08
16:00
sön
16:00    
Farstahallen 4
Stureby SK Blå - Hammarby IF FF 22  -  2  
 
15
20:00
sön
20:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Sickla IF Blå6  -  1  
15
20:00
sön
20:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Sickla IF Blå6  -  1  
 
21
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Norrtulls SK Röd - Hammarby IF FF 22  -  2  
21
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Norrtulls SK Röd - Hammarby IF FF 22  -  2  
 
29
16:00
sön
16:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Älvsjö AIK FF 19  -  2  
29
16:00
sön
16:00    
Gubbängshallen
Hammarby IF FF 2 - Älvsjö AIK FF 19  -  2  
 
30
mån
00:00    
Övrig Plats
- Hammarby IF FF 2  -      
FEBRUARI 2023
 
18
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 22  -  1  
18
18:00
lör
18:00    
Liljeholmshallen 2
Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 22  -  1  
MARS 2023
 
26
18:00
sön
18:00    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF Fotbollförening - Stureby SK  -      
APRIL 2023
 
02
11:00
sön
11:00    
Kärrtorps IP 3
Hammarby IF FF 11 grön - Bollstanäs SK Orange  -      
02
19:00
sön
19:00    
Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Nynäshamns IF FK 3  -      
 
15
14:00
lör
14:00    
Bromstens IP 2
Bromstens IK Svart - Hammarby IF FF 11 grön  -      
16
16:30
sön
16:30    
Stureby Skola BP 1
Stureby SK - Hammarby IF FF 11 vit  -      
 
22
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Enskede IK svart 2  -      
23
17:00
sön
17:00    
Hässelby IP 2
Hässelby SK FF Röd 1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
 
29
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - AIK FF 1  -      
30
13:30
sön
13:30    
Älta IP 1
Älta IF 1 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
MAJ 2023
 
06
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Stuvsta IF 1  -      
07
13:30
sön
13:30    
Vikingavallen/Täby IP 2
IK Frej Täby FF 1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
 
14
12:30
sön
12:30    
Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Hammarby IF FF 11 vit  -      
14
13:30
sön
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Skå IK & Bygdegård  -      
 
20
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Hanvikens SK Vit  -      
21
10:30
sön
10:30    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 15 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
 
27
13:15
lör
13:15    
Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Röd - Hammarby IF FF 11 vit  -      
28
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Sollentuna FK Öst 1  -      
JUNI 2023
 
03
15:30
lör
15:30    
Näsbydal 1
Täby FK U1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
04
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Årsta FF 1  -      
 
11
sön
00:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Apollon Solna FK  -      
11
13:00
sön
13:00    
Skuru IP 1
Boo FF 6 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
 
17
lör
00:00    
Strömvallen 1
Bele Barkarby FF 1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
17
16:30
lör
16:30    
Strandskolan 1
Tyresö Strand FC 1 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
AUGUSTI 2023
 
12
lör
00:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Bele Barkarby FF 1  -      
13
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Tyresö Strand FC 1  -      
 
19
13:30
lör
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Boo FF 6  -      
20
sön
00:00    
Råsunda IP 1
Apollon Solna FK - Hammarby IF FF 11 grön  -      
 
26
13:00
lör
13:00    
Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
26
13:30
lör
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Täby FK U1  -      
SEPTEMBER 2023
 
02
12:30
lör
12:30    
Edsbergs Sportfält 3
Sollentuna FK Öst 1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
03
13:30
sön
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
 
09
13:00
lör
13:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Hammarby IF FF 11 vit  -      
10
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - IF Brommapojkarna 15  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Svanängens IP 2
Skå IK & Bygdegård - Hammarby IF FF 11 grön  -      
16
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Rågsveds IF  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Visättra IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
23
13:30
lör
13:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - IK Frej Täby FF 1  -      
 
30
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 1 - Hammarby IF FF 11 grön  -      
OKTOBER 2023
 
01
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Älta IF 1  -      
 
07
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Hässelby SK FF Röd 1  -      
07
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK svart 2 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
 
14
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 vit - Stureby SK  -      
15
12:00
sön
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 11 grön - Bromstens IK Svart  -      
 
21
13:30
lör
13:30    
Kvarnängens IP 2
Nynäshamns IF FK 3 - Hammarby IF FF 11 vit  -      
21
16:00
lör
16:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK Orange - Hammarby IF FF 11 grön  -