SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P09-4

Matcher
JANUARI 2024
 
21
17:30
sön
17:30    
Skarpnäcks BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Västerås IK  -      
 
27
13:30
lör
13:30    
Knutby Bp
Vasalund IF U15U - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009-   -      
28
15:00
sön
15:00    
Knutby BP
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Älta IF 1  -      
FEBRUARI 2024
 
03
13:00
lör
13:00    
Knutby BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Danderyds SK P09-1 vit   -      
04
17:30
sön
17:30    
Skarpnäcks BP
 
Hammarby IF Fotbollförening - Spånga IS FK 1  -      
 
10
12:30
lör
12:30    
Knutby BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - IFK Lidingö FK PA15  -      
11
16:00
sön
16:00    
Knutby BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - IK Frej Täby FF Guld  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
Knutby BP
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Älta IF  -      
 
24
12:45
lör
12:45    
Knutby BP
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - IF Brommapojkarna P09-9  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Knutby BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Segeltorps IF P09-1  -      
03
18:00
sön
18:00    
Knutby BP
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- -   -      
 
17
17:30
sön
17:30    
Bagarmossens Skola
Hammarby IF U15-vit - Hammarby IF U15-4 Grön   -      
17
17:30
sön
17:30    
Knutby
Hammarby IF FF U15-4-Vit - Hammarby IF FF U15-4 Grön   -      
 
23
17:30
lör
17:30    
Kvickentorps BP
Hammarby IF FF U15-4 Grön - Hammarby IF FF U15-4 Vit   -      
APRIL 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Vårbergs IP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Boo FF U15-2  -      
14
16:00
sön
16:00    
Vårbergs IP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2009- - Hässelby SK FF  -      
 
19
18:00
fre
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Järla IF FK Svart6  -  0  
20
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - Vallentuna BK  -      
 
27
14:00
lör
14:00    
Vårbergs IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Gustavsbergs IF FK Svart  -      
28
15:00
sön
15:00    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK P15u - Hammarby IF FF 4 grön  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Enskede IK 2  -      
05
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - Täby FK FA09 2  -      
 
11
13:00
lör
13:00    
Blackeberg BP 1
IF Brommapojkarna 2009-6 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
12
14:30
sön
14:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 3 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
 
17
19:30
fre
19:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Sickla IF 1  -      
18
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - Bällsta FF 1  -      
 
25
12:00
lör
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Blå - Hammarby IF FF 4 vit  -      
26
12:45
sön
12:45    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK C - Hammarby IF FF 4 grön  -      
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Tantolundens BP 1
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
01
18:00
lör
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - FC Djursholm 2  -      
 
08
17:45
lör
17:45    
Vikingavallen/Täby IP 1
IK Frej Täby FF Gul - Hammarby IF FF 4 grön  -      
09
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - IFK Aspudden-Tellus Röd 2  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Mälarhöjdens IP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 3 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
16
11:00
sön
11:00    
Danderydsvallen 2
Danderyds SK FF Vit - Hammarby IF FF 4 grön  -      
AUGUSTI 2024
 
17
09:45
lör
09:45    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - Danderyds SK FF Vit  -      
18
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Mälarhöjden-Hägersten FF 3  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
IFK Aspudden-Tellus Röd 2 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
25
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - IK Frej Täby FF Gul  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
09:00
sön
09:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Reymersholms IK 1  -      
01
12:30
sön
12:30    
Djursholms IP 2
FC Djursholm 2 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Saltsjöbadens IF Blå  -      
08
10:15
sön
10:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - IFK Lidingö FK C  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 1 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
15
16:30
sön
16:30    
Bällstabergs BP 1
Bällsta FF 1 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
 
21
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - IF Brommapojkarna 2009-6  -      
22
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Boo FF 3  -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Hammarby IF FF 4 vit  -      
28
12:00
lör
12:00    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK FA09 2 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
OKTOBER 2024
 
05
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 grön - Sollentuna FK P15u  -      
06
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 4 vit - Gustavsbergs IF FK Svart  -      
 
12
14:00
lör
14:00    
Fisksätra IP 1
Järla IF FK Svart - Hammarby IF FF 4 vit  -      
12
16:00
lör
16:00    
Vallentuna IP 2
Vallentuna BK - Hammarby IF FF 4 grön  -