SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P2010- 3

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
19:00
sön
19:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 1 - Sickla IF Blå4  -  4  
03
19:00
sön
19:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 1 - Sickla IF Blå4  -  4  
 
09
20:00
lör
20:00    
Stavsborgshallen 1
Älta IF 1 - Hammarby IF FF 16  -  4  
09
20:00
lör
20:00    
Stavsborgshallen 1
Älta IF 1 - Hammarby IF FF 16  -  4  
 
17
sön
00:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 1 - FC Södra FK 1  -      
JANUARI 2024
 
14
20:00
sön
20:00    
Gubbängshallen
Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 12  -  14
14
20:00
sön
20:00    
Gubbängshallen
Enskede IK Röd - Hammarby IF FF 12  -  14
 
20
13:00
lör
13:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus Gul - Hammarby IF FF 12  -  9  
20
13:00
lör
13:00    
Skärholmshallen 1
IFK Aspudden-Tellus Gul - Hammarby IF FF 12  -  9  
 
28
11:30
sön
11:30    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 17  -  3  
28
11:30
sön
11:30    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 17  -  3  
FEBRUARI 2024
 
03
16:00
lör
16:00    
Skarpnäcks Sportfält
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Djurgårdens IF P10:12  -      
04
17:00
sön
17:00    
Gubbängshallen
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 14  -  4  
04
17:00
sön
17:00    
Gubbängshallen
Enskede IK Lila 2 - Hammarby IF FF 14  -  4  
 
10
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 3
Hammarby IF FF 1 - Vendelsö IK 217  -  2  
10
19:00
lör
19:00    
Liljeholmshallen 3
Hammarby IF FF 1 - Vendelsö IK 217  -  2  
 
18
11:00
sön
11:00    
Botkyrkahallen 1
Konyaspor Kultur och IF KIFP2010 - Hammarby IF FF 11  -  11
18
11:00
sön
11:00    
Botkyrkahallen 1
Konyaspor Kultur och IF KIFP2010 - Hammarby IF FF 11  -  11
MARS 2024
 
09
10:00
lör
10:00    
Gubbängens BP utomhus
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Brommapojkarna P10:3  -      
10
14:00
sön
14:00    
Skarpnäcks Sportfält
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Älvsjö AIK FF P10S  -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Skarpnäcks sportfält
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Tullinge TP FK   -      
17
17:30
sön
17:30    
Svartbäcken bollplan
 
IFK Haninge P10a - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010-   -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Gubbängens BP
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Brommapojkarna P10:21  -      
24
14:00
sön
14:00    
Skarpnäcks Sportfält
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010- - Djurgårdens IF P10:8  -      
 
29
11:00
fre
11:00    
Vikingavallen
 
IK Frej - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010-   -      
APRIL 2024
 
06
14:30
lör
14:30    
Kärrtorps IP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Vendelsö IK U143  -  4  
 
13
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Mälarhöjden-Hägersten FF 1  -      
14
15:00
sön
15:00    
Råsunda IP 1
Vasalund IF A3 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
 
20
13:30
lör
13:30    
Spånga IP 4
Spånga IS FK 4 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
21
09:30
sön
09:30    
Storvretens BP 2
Botkyrka Academy FC A - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Norsborg FC 1  -      
28
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Bollstanäs SK 4  -      
MAJ 2024
 
01
10:00
ons
10:00    
Bagarmossens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Vällingby AIK  -      
04
16:30
lör
16:30    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-30 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
05
18:30
sön
18:30    
Hässelby IP 2
Hässelby SK FF Röd 1 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2010-25 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
19
10:30
sön
10:30    
Viksjövallen 2
IFK Viksjö 1 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
19
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - IFK Aspudden-Tellus 1  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
26
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Bele Barkarby FF 1  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - IFK Haninge  -      
02
09:00
sön
09:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Älvsjö AIK FF 1  -      
 
08
16:00
lör
16:00    
Kärrtorps IP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Sollentuna FK Syd  -      
09
12:00
sön
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Kungsängens IF P10 Grön  -      
 
15
11:30
lör
11:30    
Tallbohovs IP 1
IF Wasa JFA P14U - Hammarby IF FF 3 vit  -      
16
13:00
sön
13:00    
Kvickentorps BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
AUGUSTI 2024
 
10
16:00
lör
16:00    
Brantbrinks IP 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Hammarby IF FF 3 grön  -      
11
12:00
sön
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - IF Wasa JFA P14U  -      
 
17
15:30
lör
15:30    
Kungsängens IP 3
Kungsängens IF P10 Grön - Hammarby IF FF 3 vit  -      
 
24
16:30
lör
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - IFK Viksjö 1  -      
25
10:30
sön
10:30    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
31
16:00
lör
16:00    
Veddestavallen 2
Bele Barkarby FF 1 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
10:30
sön
10:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Stuvsta IF 1  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - IF Brommapojkarna 2010-25  -      
08
12:00
sön
12:00    
Västberga IP 1
IFK Aspudden-Tellus 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
14
12:00
lör
12:00    
Grimsta IP 2
Vällingby AIK - Hammarby IF FF 3 vit  -      
15
10:30
sön
10:30    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - IF Brommapojkarna 2010-30  -      
22
16:30
sön
16:30    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Hässelby SK FF Röd 1  -      
 
28
10:45
lör
10:45    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK 4 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
29
10:30
sön
10:30    
Kärsby IP 1
Norsborg FC 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Spånga IS FK 4  -      
06
12:00
sön
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Botkyrka Academy FC A  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 vit - Vasalund IF A3  -      
13
18:00
sön
18:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Gubbängens BP 1
Hammarby IF FF 3 grön - Vendelsö IK U14  -      
19
15:00
lör
15:00    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Syd - Hammarby IF FF 3 vit  -