SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P2010-23

Matcher
DECEMBER 2021
 
04
10:00
lör
10:00    
Tanto BP
Hammarby IF Fotbollförening - Hammarby lag 22  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Fisksätra IP
Fisksätra IF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
JANUARI 2022
 
16
10:30
sön
10:30    
Stockhagens IP, Stocksund
Stocksunds IF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
Gubbängens BP
FC Stockholm 9-manna - Hammarby Södermalm  -      
FEBRUARI 2022
 
06
11:00
sön
11:00    
Kungsängens IP
Kungsängens IF - Hammarby Södermalm  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Skytteholms IP
AIK Blå - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
27
09:30
sön
09:30    
Kärrtorps IP
Hammarby lag 22 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
MARS 2022
 
06
10:30
sön
10:30    
Vendelsömalms IP
Söderby FC - Hammarby Södermalm  -      
 
19
12:30
lör
12:30    
Bromstens IP
Hammarby matchcamp - Hammarby IF Fotbollförening  -      
20
15:00
sön
15:00    
Bäckahagens BP
Hammarby IF Fotbollförening - Hammarby IF  -      
 
26
09:45
lör
09:45    
Saltsjöbadens IP
Saltis Cup - Hammarby IF Fotbollförening  -      
27
14:00
sön
14:00    
Hersby bollplan
IFK Lidingö P10:14 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
APRIL 2022
 
03
12:00
sön
12:00    
Olovslunds BP
BP 11-1 - Hammarby Södermalm   -      
 
09
10:45
lör
10:45    
Tyresövallen
Tyresö FF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
10
10:30
sön
10:30    
Tanto BP
Hammarby Södermalm - Hammarby lag 26  -      
 
23
15:15
lör
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23/24 grön - Spånga IS FK 6  -      
24
11:30
sön
11:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Järla IF FK Gul  -      
24
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Ängby IF Vit 1  -      
24
17:45
sön
17:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23 vit - Sickla IF Röd 2  -      
 
30
10:15
lör
10:15    
Långholmens BP 12
Högalids IF 2 - Hammarby IF FF 24 vit  -      
MAJ 2022
 
01
09:00
sön
09:00    
Nacka IP 21
Järla IF FK Röd - Hammarby IF FF 23 vit  -      
01
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12
AIK FF 4 - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
01
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 8 grön - Hammarby IF FF 24 grön  -      
 
06
18:15
fre
18:15    
Sicklavallen 1
Sickla IF Röd 1 - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
07
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Djurgårdens IF FF 5  -      
08
11:30
sön
11:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Boo FF 5  -      
08
15:30
sön
15:30    
Torvalla IP
Vega FC vit 9-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
13
18:00
fre
18:00    
Fisksätra IP
Fisksätra IF - Hammarby Södermalm  -      
14
11:30
lör
11:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 7 vit - Hammarby IF FF 24 vit  -      
15
13:45
sön
13:45    
Svanängens IP 22
Skå IK & Bygdegård Grön - Hammarby IF FF 24 grön  -      
15
14:30
sön
14:30    
Boovallen 21
Boo FF 6 - Hammarby IF FF 23 vit  -      
 
16
19:00
mån
19:00    
Helenelunds IP 2
Hammarby IF FF 23/24 grön - Sollentuna FK Edsv. 1  -      
21
09:30
lör
09:30    
Skuru IP 12
Nacka FC A - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
21
11:30
lör
11:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Sickla IF Röd 3  -      
21
14:00
lör
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön 1  -      
21
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Bromstens IK 1  -      
JUNI 2022
 
03
19:15
fre
19:15    
Värmdövallen 21
Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 24 vit  -      
04
15:15
lör
15:15    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23/24 grön - IF Brommapojkarna 33  -      
05
11:30
sön
11:30    
Råstasjön 12
AIK FF 10 - Hammarby IF FF 24 grön  -      
05
19:00
sön
19:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 4 grön - Hammarby IF FF 23 vit  -      
 
06
08:00
mån
08:00    
Nälsta BP
BP matchcamp - Hammarby Södermalm  -      
11
12:45
lör
12:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Saltsjöbadens IF 4  -      
11
14:00
lör
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23 vit - Enskede IK Svart 2  -      
11
16:30
lör
16:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Hässelby SK FF Orange 3  -      
12
09:00
sön
09:00    
Enskede IP
Enskede IK F10 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
12
16:45
sön
16:45    
Fisksätra IP 2
Espanyol Academy IF Blå - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
AUGUSTI 2022
 
20
09:30
lör
09:30    
Tantolundens BP 11
Hammarby IF FF 23/24 grön - Espanyol Academy IF Blå  -      
21
08:30
sön
08:30    
Strandplanen Tyresö Strand
Tyresö matchcamp 9-manna - Hammarby Södermalm  -      
21
14:00
sön
14:00    
Strandplanen Tyresö Strand
Tyresö matchcamp 9-manna - Hammarby IF Fotbollförening   -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Ösby BP 11
Mörtnäs IF Grön - Hammarby IF FF 24 vit  -      
27
11:30
lör
11:30    
Kälvesta BP 12
IF Brommapojkarna 7 - Hammarby IF FF 24 grön  -      
27
15:30
lör
15:30    
Stora Mossens IP 3
IF Brommapojkarna 33 - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
28
11:00
sön
11:00    
Farsta IP
FC Stockholm 9-manna - Hammarby Södermalm   -      
28
17:45
sön
17:45    
Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Vit - Hammarby IF FF 23 vit  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
11:30
lör
11:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Älvsjö AIK FF Röd 1  -      
03
14:00
lör
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23/24 grön - Nacka FC A  -      
04
10:15
sön
10:15    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 3 - Hammarby IF FF 24 grön  -      
04
17:45
sön
17:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23 vit - Värmdö IF Svart  -      
 
10
14:15
lör
14:15    
Solberga BP
Hammarby HTFF 9-manna - Hammarby Södermalm  -      
11
10:00
sön
10:00    
Helenelunds IP 2
Sollentuna FK Edsv. 1 - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
11
13:15
sön
13:15    
Boovallen 21
Jarlabergs IF Gul - Hammarby IF FF 23 vit  -      
11
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Järfälla FF 3  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 4 - Hammarby IF FF 24 vit  -      
17
14:00
lör
14:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23 vit - Nacka FC F  -      
18
12:00
sön
12:00    
Träkvistavallen 22
Ekerö IK 3:Blå - Hammarby IF FF 24 grön  -      
18
17:45
sön
17:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23/24 grön - Sickla IF Röd 1  -      
 
24
12:45
lör
12:45    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 vit - Boo FF 9  -      
24
13:00
lör
13:00    
Örebro
Örebro 9-manna matchcamp - Hammarby Södermalm  -      
25
11:30
sön
11:30    
Tyresövallen 21
Tyresö FF SB Blå - Hammarby IF FF 23 vit  -      
25
16:30
sön
16:30    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 23/24 grön - AIK FF 4  -      
25
19:00
sön
19:00    
Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 24 grön - Sollentuna FK Edsv. 2  -      
 
30
18:45
fre
18:45    
Älta IP 11
Älta IF röd - Hammarby IF FF 23 vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
11:45
lör
11:45    
Stora Mossens IP 2
IF Brommapojkarna 26 - Hammarby IF FF 24 grön  -      
01
15:15
lör
15:15    
Nälsta BP 11
Spånga IS FK 6 - Hammarby IF FF 23/24 grön  -      
02
10:15
sön
10:15    
Enskede IP 4
Enskede IK Grön 2 - Hammarby IF FF 24 vit  -