SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P2010-23

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:20
lör
10:20    
Sturebyskolans BP
 
Hammarby IF FF - Assyriska   -      
02
14:30
lör
14:30    
Tibblevallen (uppvärmd)
Täby FK FA 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
03
09:30
sön
09:30    
Danderyd Arena
IFK Stocksund - Hammarby IF Fotbollförening  -      
03
17:00
sön
17:00    
Årsta IP
 
Hammarby IF Fotbollförening - Htff p2011  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Kärrtorps IP
HTFF 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
10
17:00
sön
17:00    
Fleminghallen A
Sörskogen Futsal matchcamp - Hammarby P10 Södermalm  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Djursholms IP
FC Djursholm 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
17
12:30
sön
12:30    
Lidingövallen
Lidingö P10:A 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening   -      
17
14:00
sön
14:00    
Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden-Hägerstens FF - Hammarby IF Fotbollförening   -      
JANUARI 2024
 
05
15:25
fre
15:25    
Stuvstahallen
 
Hammarby IF FF P2010-52 -   -      
07
15:00
sön
15:00    
Torvalla IP
Haninge P10a 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Åkeshovs BP
Ängby IF - Hammarby IF Fotbollförening   -      
 
27
17:00
lör
17:00    
Erikslunds BP
IK Frej - Hammarby Södermalm  -      
28
12:00
sön
12:00    
Djursholms IP
FC Djursholm P10A 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:15
lör
10:15    
Sandåkra BP
Sköndals IK FK - Hammarby Södermalm  -      
03
12:30
lör
12:30    
Årsta IP
 
Hammarby Södermalm - Hammarby Akademi 2011  -      
03
12:30
lör
12:30    
Enskede IP plan 3
Enskede Röd - Hammarby Södermalm  -      
03
16:00
lör
16:00    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK FF - Hammarby Södermalm  -      
04
14:30
sön
14:30    
Skarpnäcksfältet
Spårvägen - Hammarby Södermalm  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Sturebyskolan BP
Hammarby P10 Södermalm - FC Sthlm P11  -      
10
12:15
lör
12:15    
Åkeshovs BP
BP 10-2 - Hammarby Södermalm  -      
11
10:30
sön
10:30    
Röllingby BP
Österåker United - Hammarby Södermalm  -      
11
14:00
sön
14:00    
Bromstens IP
Ängby - Hammarby Södermalm   -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Skarpnäcks SF Konstgräs
Sköndals IK FU U14 - Hammarby P10 Södermalm  -      
17
14:00
lör
14:00    
Enskede IP3
Enskede IK Grönsvart, 11v11 - Hammarby Södermalm  -      
18
11:30
sön
11:30    
Skarpängs IP
Täby FK, div 2, 11-manna - Hammarby Södermalm   -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Djursholms IP
FC Djursholm 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
25
09:00
sön
09:00    
Ektorpshallen, Norrköping
 
Futsalcup - Hammarby IF FF   -      
 
28
15:15
ons
15:15    
Torvallla IP
Vendelsö IK 11-manna - Hammarby Södermalm   -      
MARS 2024
 
09
12:00
lör
12:00    
Geneta Sportfält
Assyriska FF 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
09
17:00
lör
17:00    
Strömvallen
Bele Barkarby FF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2010-5  -      
10
17:30
sön
17:30    
Myrsjö IP
Jarlabergs IF - Hammarby Södermalm  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Järfälla FA P14A  -      
17
11:30
sön
11:30    
Kärrtorp plan 3
Hammarby Södermalm - Reymersholms IK  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Sollentuna FK P14A  -      
24
09:00
sön
09:00    
Högsätra BP
IFK Lidingö P10A - Hammarby Södermalm  -      
24
16:30
sön
16:30    
Brantbrinks IP
Tullinge Triangel Pojkar FK - Hammarby Södermalm  -      
APRIL 2024
 
07
18:00
sön
18:00    
Skytteholms IP 2
AIK FF 5 - Hammarby IF FF 52 vit2  -  7  
07
18:30
sön
18:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Värtans IK 28  -  3  
 
13
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - IFK Lidingö FK 14 vit9  -  2  
14
10:15
sön
10:15    
Tanto BP
Hammarby Södermalm - Hanvikens SK  -      
14
13:30
sön
13:30    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK 14 blå - Hammarby IF FF 52 gul2  -  3  
 
20
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - IF Brommapojkarna 2010-31  -  5  
20
16:30
lör
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Reymersholms IK 510  -  3  
21
12:30
sön
12:30    
Djursholms IP
FC Djursholm P10A - Hammarby Södermalm   -      
 
27
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Sollentuna FK Syd 14  -  0  
27
16:15
lör
16:15    
Mälarhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Djurgården 10-2  -      
28
16:00
sön
16:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 5 - Hammarby IF FF 52 grön2  -  2  
28
17:00
sön
17:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Hammarby IF FF  -      
MAJ 2024
 
01
09:30
ons
09:30    
Enskede IP 2
Hammarby IF FF 52 grön - Värtans IK 11  -  3  
04
14:00
lör
14:00    
Träkvistavallen 1
Ekerö IK 1:1 - Hammarby IF FF 52 vit8  -  2  
04
16:30
lör
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - Ängby IF 12  -  1  
05
10:00
sön
10:00    
Mälarhöjdens IP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Mälarhöjden-Hägersten FF 43  -  2  
05
13:00
sön
13:00    
Vendelsömalms IP
Vega FC - Hammarby Södermalm   -      
 
11
11:30
lör
11:30    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 15 - Hammarby IF FF 52 gul5  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Sundbybergs IK Grön3  -  6  
12
14:30
sön
14:30    
Stadshagens IP 2
Norrtulls SK 7 - Hammarby IF FF 52 grön3  -  4  
 
18
11:30
lör
11:30    
Mälarhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Tyresö Strand FC  -      
18
16:30
lör
16:30    
Råsunda IP 1
Vasalund IF U - Hammarby IF FF 52 vit2  -  2  
19
16:30
sön
16:30    
Råsunda IP 1
AIK FF 6 - Hammarby IF FF 52 grön6  -  4  
 
24
20:00
fre
20:00    
Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - FC Järfälla 12  -  4  
26
09:15
sön
09:15    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Djurgårdens IF FF 75  -  1  
JUNI 2024
 
01
17:15
lör
17:15    
Ursviks IP 1
Ursvik IK Röd - Hammarby IF FF 52 vit3  -  1  
02
08:30
sön
08:30    
Stadshagens IP 2
Karlbergs BK Grön - Hammarby IF FF 52 gul4  -  7  
02
14:00
sön
14:00    
Olovslunds BP 1
Brommapojkarna DFF 1 - Hammarby IF FF 52 grön3  -  2  
 
04
20:30
tis
20:30    
Bredängs BP 1
Essinge IK - Hammarby IF FF 52 gul2  -  5  
06
10:00
tor
10:00    
Stora Mossens IP 1
Ängby IF 2 - Hammarby IF FF 52 vit1  -  2  
08
15:00
lör
15:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - IF Brommapojkarna 2010-113  -  5  
08
16:30
lör
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - Reymersholms IK 13  -  8  
09
18:00
sön
18:00    
Fisksätra IP
Boo FF - Hammarby Södermalm   -      
09
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - IF Brommapojkarna 2010-319  -  3  
 
14
18:30
fre
18:30    
Hägerstensåsens BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Sickla IF Svart 35  -  3  
15
15:00
lör
15:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 52 grön1  -  1  
16
10:00
sön
10:00    
Skuru IP 1 (9)
Boo FF 6 - Hammarby IF FF 52 gul3  -  10
AUGUSTI 2024
 
16
18:30
fre
18:30    
Tallbohovs IP
Järfälla FA - Hammarby Södermalm  -      
17
14:30
lör
14:30    
Grimsta IP 2
IF Brommapojkarna 2010-11 - Hammarby IF FF 52 vit  -      
17
15:00
lör
15:00    
Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 2010-31 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
18
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - IFK Lidingö FK  -      
 
23
20:00
fre
20:00    
Edsbergs Sportfält
Sollentuna P14A - Hammarby Södermalm  -      
24
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Karlbergs BK Grön  -      
24
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Ursvik IK Röd  -      
 
30
18:30
fre
18:30    
Stadshagens IP 2
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 52 grön  -      
31
13:30
lör
13:30    
Järfällavallen 2
FC Järfälla 1 - Hammarby IF FF 52 vit  -      
31
15:00
lör
15:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Essinge IK  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Östermalms IP 1
Djurgårdens IF FF 7 - Hammarby IF FF 52 vit  -      
01
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - Brommapojkarna DFF 1  -      
 
06
18:15
fre
18:15    
Nacka IP 2
Sickla IF Svart 3 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
07
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Vasalund IF U  -      
07
18:00
lör
18:00    
Östermalms IP 1
Värtans IK 1 - Hammarby IF FF 52 grön  -      
08
sön
00:00    
Övrig Plats
Hanviken - Hammarby Södermalm  -      
08
10:15
sön
10:15    
Mälarhöjdens IP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Boo FF 6  -      
 
13
19:00
fre
19:00    
Tantolundens BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - Djurgårdens IF FF 15  -      
14
12:00
lör
12:00    
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IK Grön - Hammarby IF FF 52 vit  -      
14
12:00
lör
12:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - AIK FF 6  -      
15
10:15
sön
10:15    
Kärrtorps IP
Hammarby Södermalm - Djursholm P10A  -      
 
21
lör
00:00    
Övrig Plats
DIF P10-2 - Hammarby Södermalm  -      
21
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Ekerö IK 1:1  -      
22
18:00
sön
18:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjden-Hägersten FF 4 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
22
20:00
sön
20:00    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 grön - Norrtulls SK 7  -      
 
27
19:00
fre
19:00    
Tanto BP
Hammarby Södermalm - Vega P10A  -      
28
16:30
lör
16:30    
Helenelunds IP 1
Sollentuna FK Syd 1 - Hammarby IF FF 52 vit  -      
29
13:30
sön
13:30    
Ängby IP 1
Ängby IF 1 - Hammarby IF FF 52 grön  -      
OKTOBER 2024
 
05
13:00
lör
13:00    
Långholmens BP 1
Reymersholms IK 5 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
05
16:30
lör
16:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - Ängby IF 2  -      
06
12:30
sön
12:30    
Kärrtorps IP 3
Hammarby IF FF 52 grön - Djurgårdens IF FF 5  -      
 
12
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 gul - IFK Lidingö FK 14 blå  -      
12
16:00
lör
16:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 2010-3 - Hammarby IF FF 52 grön  -      
13
15:00
sön
15:00    
Dalénum 1
IFK Lidingö FK 14 vit - Hammarby IF FF 52 vit  -      
 
19
13:30
lör
13:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 52 vit - AIK FF 5  -      
20
16:00
sön
16:00    
Östermalms IP 1
Värtans IK 2 - Hammarby IF FF 52 gul  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Tanto BP
Hammarby Södermalm - Boo P10-1  -