SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P2010-23

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:20
lör
10:20    
Sturebyskolans BP
 
Hammarby IF FF - Assyriska   -      
02
14:30
lör
14:30    
Tibblevallen (uppvärmd)
Täby FK FA 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
03
09:30
sön
09:30    
Danderyd Arena
IFK Stocksund - Hammarby IF Fotbollförening  -      
03
17:00
sön
17:00    
Årsta IP
 
Hammarby IF Fotbollförening - Htff p2011  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Kärrtorps IP
HTFF 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
10
17:00
sön
17:00    
Fleminghallen A
Sörskogen Futsal matchcamp - Hammarby P10 Södermalm  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Djursholms IP
FC Djursholm 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
17
12:30
sön
12:30    
Lidingövallen
Lidingö P10:A 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening   -      
17
14:00
sön
14:00    
Mälarhöjdens IP
Mälarhöjden-Hägerstens FF - Hammarby IF Fotbollförening   -      
JANUARI 2024
 
05
15:25
fre
15:25    
Stuvstahallen
 
Hammarby IF FF P2010-52 -   -      
07
15:00
sön
15:00    
Torvalla IP
Haninge P10a 11-manna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Åkeshovs BP
Ängby IF - Hammarby IF Fotbollförening   -      
 
27
17:00
lör
17:00    
Erikslunds BP
IK Frej - Hammarby Södermalm  -      
28
12:00
sön
12:00    
Djursholms IP
FC Djursholm P10A 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:15
lör
10:15    
Sandåkra BP
Sköndals IK FK - Hammarby Södermalm  -      
03
12:30
lör
12:30    
Årsta IP
 
Hammarby Södermalm - Hammarby Akademi 2011  -      
03
12:30
lör
12:30    
Enskede IP plan 3
Enskede Röd - Hammarby Södermalm  -      
03
16:00
lör
16:00    
Älvsjö IP
Älvsjö AIK FF - Hammarby Södermalm  -      
04
14:30
sön
14:30    
Skarpnäcksfältet
Spårvägen - Hammarby Södermalm  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Sturebyskolan BP
Hammarby P10 Södermalm - FC Sthlm P11  -      
10
12:15
lör
12:15    
Åkeshovs BP
BP 10-2 - Hammarby Södermalm  -      
11
10:30
sön
10:30    
Röllingby BP
Österåker United - Hammarby Södermalm  -      
11
14:00
sön
14:00    
Bromstens IP
Ängby - Hammarby Södermalm   -      
 
17
14:00
lör
14:00    
Skarpnäcks SF Konstgräs
Sköndals IK FU U14 - Hammarby P10 Södermalm  -      
17
14:00
lör
14:00    
Enskede IP3
Enskede IK Grönsvart, 11v11 - Hammarby Södermalm  -      
18
11:30
sön
11:30    
Skarpängs IP
Täby FK, div 2, 11-manna - Hammarby Södermalm   -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Djursholms IP
FC Djursholm 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
25
09:00
sön
09:00    
Ektorpshallen, Norrköping
 
Futsalcup - Hammarby IF FF   -      
 
28
15:15
ons
15:15    
Torvallla IP
Vendelsö IK 11-manna - Hammarby Södermalm   -      
MARS 2024
 
09
12:00
lör
12:00    
Geneta Sportfält
Assyriska FF 11-manna - Hammarby Södermalm  -      
10
17:30
sön
17:30    
Myrsjö IP
Jarlabergs IF - Hammarby Södermalm  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Järfälla FA P14A  -      
16
14:00
lör
14:00    
Vällingby BP
 
Hammarby Södermalm -   -      
17
12:00
sön
12:00    
Vällingby BP
 
Hammarby Södermalm -   -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Hammarbyhöjdens IP
Hammarby Södermalm - Sollentuna FK P14A  -      
24
09:00
sön
09:00    
Högsätra BP
IFK Lidingö P10A - Hammarby Södermalm  -      
24
11:00
sön
11:00    
Tallbohov IP
 
Järfälla FA - Hammarby Södermalm  -