Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P2010-30

Matcher
FEBRUARI 2020
 
09
13:30
sön
13:30    
Storvretens IP, plan A (7-manna)
IFK Tumba - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
23
12:00
sön
12:00    
Bromsten IP, träningsmatch 7-manna.3x20min
IF Brommapojkarna ( lag11) - Hammarby IF Fotbollförening  -      
MARS 2020
 
01
12:15
sön
12:15    
Storvretens IP
Hammarby IF Fotbollförening - IFK Tumba  -      
APRIL 2020
 
18
12:00
lör
12:00    
Sörskogens BP ( samling 11:30)
Sörskogen IF 1 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
26
15:45
sön
15:45    
Hammarbyhöjdens IP (samling 15:15)
Hammarby IF P1030 - Hammarby IF 23  -      
MAJ 2020
 
03
10:15
sön
10:15    
Vårbergs IP ( samling 09:45)
IFK Stockholm FK Röd - Hammarby IF Fotbollförening P1030  -      
 
10
15:45
sön
15:45    
Hammarbyhöjden IP ( samling 15:15)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - Älvsjö AIK FF 10  -      
 
16
11:15
lör
11:15    
Storvretens BP ( samling 10:45)
IFK Tumba Blå - Hammarby IF Fotbollförening P1030  -      
 
31
14:30
sön
14:30    
Hammarbyhöjdens IP (samling 14:00)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - Huddinge IF 5  -      
JUNI 2020
 
05
19:15
fre
19:15    
Segeltorps IP (samling 18:45)
Segeltorps IF 2 - Hammarby IF Fotbollförening P1030  -      
 
13
12:00
lör
12:00    
Storvreten IP samling 12:00,
IFK Haninge P10 A - Hammarby IF Fotbollförening  -      
14
12:00
sön
12:00    
Storvreten IP 7-manna nivå Medel(3*20min)
IFK Aspudden Tellus Gul - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
27
11:45
lör
11:45    
Storvreten IP 3*20min
BrommapojkarnaP10-11 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
28
12:30
sön
12:30    
Storvreten IP (samling 12:00) 3*20min
Hammarby IF Fotbollförening - Huddinge IF P10-6  -      
AUGUSTI 2020
 
23
13:45
sön
13:45    
Hammarbyhöjdens IP (samling 13:45)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - IFK Aspudden Tellus P10 Gul  -      
 
30
14:00
sön
14:00    
Hammarbyhöjdens IP (samling 13:15)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - IFK Haninge 14  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
09:00
lör
09:00    
Örby BP (samling 08:15)
Örby IS P10 33 - Hammarby IF Fotbollförening P1030  -      
 
13
15:15
sön
15:15    
Hammarbyhöjdens IP (samling 14:30)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
Bredäng BP 11 samling 13:15
Mälarhöjden IK Rosa - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
27
14:30
sön
14:30    
Hammarbyhöjdens IP (samling 13:45)
Hammarby IF Fotbollförening P1030 - Hammarby FF 4  -      
OKTOBER 2020
 
17
10:00
lör
10:00    
Bredäng BP ( samling 09:15) 3x20min
Märlarhöjden IK - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
24
13:00
lör
13:00    
Örby BP 3x20 samling 45min innan.
Hammarby IF Fotbollförening - AIK blå  -      
25
13:00
sön
13:00    
Örby BP ( nivå svår 3x20min) samling 45min innan
Hammarby IF Fotbollförening - Brommapojkarna P10-3  -      
NOVEMBER 2020
 
15
11:00
sön
11:00    
Östertälje IP, Gärntunavägen 152, samling 10:15
Hammarby IF Fotbollförening - Assyriska P10  -      
15
11:00
sön
11:00    
Östertälje IP, Gärntunavägen 152, samling 10:15
Hammarby IF Fotbollförening - Assyriska P10  -