SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
F2006-2

Matcher
MAJ 2021
 
09
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - Ingarö IF 1  -      
 
15
16:00
lör
16:00    
Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF - Hammarby IF FF HFS  -      
16
17:30
sön
17:30    
Årstagårdens BP 1
Årsta FF 1 - Hammarby IF FF 2  -      
 
22
15:00
lör
15:00    
Kärrtorps IP 2
Hammarby IF FF 2 - Älvsjö AIK FF 1  -      
23
10:00
sön
10:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF HFS - Sickla IF 2  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Farsta IP 1
Hammarby IF FF HFS - Boo FF 4  -      
30
10:30
sön
10:30    
Solberga BP 1
Stureby SK 1 - Hammarby IF FF 2  -      
30
16:00
sön
16:00    
Dalarö IP 1
Dalarö SK - Hammarby IF FF HFS  -      
JUNI 2021
 
05
16:00
lör
16:00    
Kärrtorps IP 1
Hammarby IF FF 2 - Sickla IF 1  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Hammarby IF FF 2  -      
12
16:00
lör
16:00    
Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 1 - Hammarby IF FF HFS  -      
 
19
11:30
lör
11:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF HFS - Järla IF FK  -      
19
13:30
lör
13:30    
Boovallen 2
Boo FF 3 - Hammarby IF FF 2  -      
AUGUSTI 2021
 
14
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - Boo FF 3  -      
 
22
09:45
sön
09:45    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
22
10:30
sön
10:30    
Nacka IP 1 (hall)
Järla IF FK - Hammarby IF FF HFS  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF HFS - Stuvsta IF 1  -      
28
14:00
lör
14:00    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 1 - Hammarby IF FF 2  -      
SEPTEMBER 2021
 
03
17:30
fre
17:30    
Boovallen 2
Boo FF 4 - Hammarby IF FF HFS  -      
04
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - Stureby SK 1  -      
 
11
11:30
lör
11:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF HFS - Dalarö SK  -      
11
12:00
lör
12:00    
Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 2  -      
 
19
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - Årsta FF 1  -      
19
10:30
sön
10:30    
Nacka IP 1 (hall)
Sickla IF 2 - Hammarby IF FF HFS  -      
 
25
14:30
lör
14:30    
Ingarö IP 2
Ingarö IF 1 - Hammarby IF FF 2  -      
26
10:00
sön
10:00    
Enskede IP 3
Hammarby IF FF HFS - Västerhaninge IF  -      
OKTOBER 2021
 
03
09:30
sön
09:30    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 2 - AIK FF 2  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF HFS - Ösmo GIF FK vit  -      
10
12:00
sön
12:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK F06 1 - Hammarby IF FF 2  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Zinkensdamms IP 1
Hammarby IF FF 2 - Reymersholms IK 1  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK - Hammarby IF FF 2  -