SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM

Matcher
FEBRUARI 2021
 
06
08:00
lör
08:00    
Kanalplans IP
Hammarby IF Fotbollförening - IFK Lidingö FK3  -  2  
 
20
08:00
lör
08:00    
Kanalplans IP
Hammarby IF Fotbollförening - Sollentuna FK3  -  0  
MAJ 2021
 
02
12:00
sön
12:00    
Tyresövallen
Tyresö FF FJ - Hammarby IF Fotbollförening0  -  9  
 
08
15:00
lör
15:00    
Boovallen 2
Boo FF 1 - Hammarby IF FF 10  -  8  
 
16
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Bollstanäs SK Gul8  -  0  
 
21
19:30
fre
19:30    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK - Hammarby IF FF 12  -  1  
 
29
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Täby FK 12  -  1  
JUNI 2021
 
06
09:00
sön
09:00    
Stora Mossens IP 1
IF Brommapojkarna 1 - Hammarby IF FF 11  -  0  
 
13
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 15  -  0  
 
19
16:00
lör
16:00    
Berga IP 1
Rönninge Salem Fotboll 1 - Hammarby IF FF 11  -  6  
 
27
20:15
sön
20:15    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Saltsjöbadens IF Vit4  -  0  
AUGUSTI 2021
 
15
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Rönninge Salem Fotboll 16  -  0  
 
22
16:00
sön
16:00    
Hägerstensåsens BP 1
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 10  -  3  
 
28
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 11  -  2  
SEPTEMBER 2021
 
03
19:00
fre
19:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit - Hammarby IF FF 13  -  2  
05
11:45
sön
11:45    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - Hammarby IF FF 11  -  5  
 
11
09:00
lör
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - IFK Lidingö FK0  -  0  
 
19
11:00
sön
11:00    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK Gul - Hammarby IF FF 10  -  3  
 
26
09:00
sön
09:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Boo FF 1  -      
OKTOBER 2021
 
02
16:00
lör
16:00    
Åkersberga IP 2
Österåker/Åkersberga Utd. - Hammarby IF FF 1  -      
 
09
16:00
lör
16:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - IF Brommapojkarna 2  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Enskede IP 2
Stureby FF Vit - Hammarby IF FF 1  -      
 
23
16:00
lör
16:00    
Hammarby IP 1
Hammarby IF FF 1 - Sollentuna FK Akademi1  -