SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
Hammarby IF FF P08-14

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
18:00
sön
18:00    
Stadshagen
Intern matchträning - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Helenelunds IP
Sollentuna FK - Hammarby IF Fotbollförening  -      
JANUARI 2024
 
28
14:00
sön
14:00    
Vällingby BP
Hammarby IF Fotbollförening - Rönninge/Salem  -      
FEBRUARI 2024
 
04
16:00
sön
16:00    
Ängby IP
Hammarby IF Fotbollförening - Täby FK  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Söderviks IP Upplands Väsby
Bollstanäs SK PU16A2 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
17
15:30
lör
15:30    
Ljungbackens IP i Järna
FC Kallfors - Hammarby IF Fotbollförening  -      
17
16:00
lör
16:00    
Nytorps Mosse IP
Stuvsta IF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
MARS 2024
 
10
13:00
sön
13:00    
Tungelsta IP
Tungelsta IF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
10
16:30
sön
16:30    
Vällingby BP
Hammarby IF Fotbollförening - FC Kallfors  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Torvalla IP
IFK Haninge P15 - Hammarby IF Fotbollförening  -      
17
18:00
sön
18:00    
Spånga IP
Hammarby IF Fotbollförening - Ursvik IK  -      
 
23
10:40
lör
10:40    
Råsunda IP
Vasalunds Stockholm IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2008-1  -      
24
18:00
sön
18:00    
Gubbängsskolans BP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2008-1 - IFK Haninge  -      
APRIL 2024
 
13
12:00
lör
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - AIK Solna FK 15  -  3  
14
09:00
sön
09:00    
Enskede IP
Enskede - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
16
19:30
tis
19:30    
Grimsta (B-planen)
Brommapojkarna - Hammarby IF Fotbollförening  -      
20
17:15
lör
17:15    
Bollstanäs IP 1
Bollstanäs SK A2 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
21
10:30
sön
10:30    
Myrsjö IP 1
Boo FF 2 - Hammarby IF FF 14 vit  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Zinkensdamms IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Sollentuna FK Nv 1  -      
28
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Jarlabergs IF 1  -      
MAJ 2024
 
04
10:00
lör
10:00    
Örvallen 1
Ursvik IK Gul - Hammarby IF FF 14 grön  -      
04
16:30
lör
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Svart - Hammarby IF FF 14 vit  -      
 
11
16:00
lör
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Täby FK 1  -      
12
18:00
sön
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Huddinge IF P16 UG  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Svanängens IP 2
Ekerö IK 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
19
12:00
sön
12:00    
Skytteholms IP 3
Vasalund FF 3 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
19
12:00
sön
12:00    
Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Blå - Hammarby IF FF 14 vit  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Reymersholms IK 1  -      
26
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Vasalund IF 1  -      
JUNI 2024
 
02
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Sundbybergs IK P08 Grön  -      
02
14:00
sön
14:00    
Nacka IP 2
Sickla IF 1 - Hammarby IF FF 14 vit  -      
 
08
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Gustavsbergs IF FK Röd  -      
09
16:00
sön
16:00    
Breviks IP 2
IFK Lidingö FK C - Hammarby IF FF 14 grön  -      
 
16
12:30
sön
12:30    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Tyresö FF 1  -      
16
14:15
sön
14:15    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - IF Brommapojkarna 2008-8  -      
AUGUSTI 2024
 
11
16:00
sön
16:00    
Åkeshovs BP 1
IF Brommapojkarna 2008-8 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
 
18
14:00
sön
14:00    
Tyresövallen 1
Tyresö FF 1 - Hammarby IF FF 14 vit  -      
18
18:00
sön
18:00    
Hammarbyhöjdens BP 1
Hammarby IF FF 14 grön - IFK Lidingö FK C  -      
 
25
16:00
sön
16:00    
Rissne IP 1
Sundbybergs IK P08 Grön - Hammarby IF FF 14 grön  -      
25
19:30
sön
19:30    
Ösby BP 1
Gustavsbergs IF FK Röd - Hammarby IF FF 14 vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Skytteholms IP 2
Vasalund IF 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
01
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Sickla IF 1  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Zinkensdamms IP 1
Reymersholms IK 1 - Hammarby IF FF 14 vit  -      
08
12:00
sön
12:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Vasalund FF 3  -      
 
14
16:45
lör
16:45    
Tibblevallen (Täby SC 2)
Täby FK 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
15
16:00
sön
16:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Saltsjöbadens IF Blå  -      
 
20
19:30
fre
19:30    
Källbrinks IP 3
Huddinge IF P16 UG - Hammarby IF FF 14 vit  -      
21
12:00
lör
12:00    
Zinkensdamms IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Ursvik IK Gul  -      
 
28
18:00
lör
18:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Enskede IK Svart  -      
29
13:00
sön
13:00    
Norrvikens IP 1
Sollentuna FK Nv 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
OKTOBER 2024
 
04
18:15
fre
18:15    
Nacka IP 1 (hall)
Jarlabergs IF 1 - Hammarby IF FF 14 vit  -      
06
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Bollstanäs SK A2  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
Skytteholms IP 2
AIK Solna FK 1 - Hammarby IF FF 14 grön  -      
13
14:00
sön
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 vit - Boo FF 2  -      
 
19
14:00
lör
14:00    
Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 14 grön - Ekerö IK 1  -