SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
F2013- 2

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
10:00
lör
10:00    
Liljeholmshallen 3
Gröndals IK - Hammarby IF FF 2  -      
 
10
09:00
sön
09:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 2 - Jarlabergs IF 2  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK Gul M - Hammarby IF FF 2  -      
JANUARI 2024
 
07
17:00
sön
17:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 2 - Älvsjö AIK FF Vit  -      
 
13
14:00
lör
14:00    
Gubbängshallen gymnastik hall 1tr
Hammarby Internmöte - Hammarby Internmöte  -      
14
09:00
sön
09:00    
Skogåshallen
Skogås-Trångsunds FF F13 - Hammarby IF FF 2  -      
 
20
14:00
lör
14:00    
Gubbängshallen Gymanstikhall
Hammarby IF nternmöte - Hammarby IF Internmöte  -      
21
09:00
sön
09:00    
Forsgrenska Idrottshall
Hammarby IF F2013-2 - Hammarby IF F2013-2  -      
21
10:00
sön
10:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 2 - Karlbergs BK  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Fisksätra Sporthall
Sickla IF Röd - Hammarby IF FF 2  -      
FEBRUARI 2024
 
03
14:00
lör
14:00    
Gubbängshallen Gymnastiksal
Hammarby Intern match - Hammarby Intern match  -      
04
11:00
sön
11:00    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 2 - Spånga IS FK 1  -      
 
10
16:00
lör
16:00    
Stenhamraskolan
Skå IK & Bygdegård Gul - Hammarby IF FF 2  -      
11
10:30
sön
10:30    
Sturebyskolans BP Konstgräs/Vinter ½ plan
Hammarby IF Fotbollförening- - Bele Barkarby F2013  -      
 
17
08:45
lör
08:45    
Hammarby IP
Hammarby IF FF F2014A - Hammarby IF FF F2013-2  -      
18
11:30
sön
11:30    
Skanskvarnshallen
Hammarby IF FF 2 - Jarlabergs IF 1  -      
18
15:45
sön
15:45    
Hägernäs IP
Viggbyholms IK FF - Hammarby IF Fotbollförening  -      
 
24
14:00
lör
14:00    
Liljeholmshallen 1
Norrtulls SK Blå M - Hammarby IF FF 2  -      
MARS 2024
 
09
08:45
lör
08:45    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF F2013-2 - Enskede IK  -      
09
15:00
lör
15:00    
Tanto BP
Reymersholms IK Vit - Hammarby IF F2013-2  -      
10
15:45
sön
15:45    
Hägernäs IP
Viggbyholms IK FF - Hammarby IF F2013-2  -      
 
16
08:45
lör
08:45    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF F2013-2 - Sollentuna  -      
16
08:45
lör
08:45    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF F2013-2 - Enskede IK F2013  -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF F2013-2 - AIK  -      
23
11:30
lör
11:30    
Sturebyskolans BP
Hammarby IF F2013-2 - Råsunda IS  -      
APRIL 2024
 
06
14:30
lör
14:30    
Läroverket
Apollon F2013 - Hammarby IF FF F2013-2  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Enskede IP 7-manna plan
Hammarby IF FF F2013-2 - Boo FF F2013-2  -      
13
12:45
lör
12:45    
Enskede IP 7-manna plan
Hammarby IF FF F2013-2 - Boo FF F2013-2  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Kärrtorps IP 22
Hammarby IF FF 2 grön - Nynäshamns IF FK 2  -      
20
12:15
lör
12:15    
Kärrtorps IP 22
Hammarby IF FF 2 vit - Bagarmossen Kärrtorp BK Svart  -      
 
27
12:15
lör
12:15    
Sörskogens BP 11
Sörskogens IF Svart - Hammarby IF FF 2 vit  -      
28
10:00
sön
10:00    
Sandåkra BP 11
Sköndals IK FK Blå - Hammarby IF FF 2 grön  -      
MAJ 2024
 
05
10:00
sön
10:00    
Kärrtorps IP 12
Hammarby IF FF 2 grön - Årsta FF 1  -      
05
10:30
sön
10:30    
Kärrtorps IP 11
Hammarby IF FF 2 vit - Saltsjöbadens IF Blå  -      
 
17
18:45
fre
18:45    
Kristinebergs IP 2
Karlbergs BK 31 - Hammarby IF FF 2 vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
Essinge IP 11
Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 2 grön  -      
 
26
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 vit - Tyresö FF Gul  -      
26
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 grön - Sickla IF 4  -      
JUNI 2024
 
01
09:30
lör
09:30    
Boovallen 215
Boo FF F13:4 6 - Hammarby IF FF 2 grön  -      
01
12:45
lör
12:45    
Stureby Skola BP 11
Stureby SK Vit - Hammarby IF FF 2 vit  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 grön - Värmdö IF Röd  -      
09
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 vit - Hanvikens SK Vit  -      
AUGUSTI 2024
 
24
09:15
lör
09:15    
Blackeberg BP 11
IF Brommapojkarna 2013-2 - Hammarby IF FF 2 grön  -      
25
10:30
sön
10:30    
Farsta IP 12
FoC Farsta FF Vit - Hammarby IF FF 2 vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
14:00
sön
14:00    
Kvickentorps BP 11
Hammarby IF FF 2 vit - Reymersholms IK 1  -      
01
15:15
sön
15:15    
Gubbängens BP 11
Hammarby IF FF 2 grön - Djurgårdens IF FF 5 Gul  -      
 
07
16:15
lör
16:15    
Segeltorps IP 2
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå - Hammarby IF FF 2 grön  -      
08
14:15
sön
14:15    
Nockebyhovs BP 1
IF Brommapojkarna 2013-11 - Hammarby IF FF 2 vit  -      
 
15
14:00
sön
14:00    
Kvickentorps BP 11
Hammarby IF FF 2 vit - Boo FF F13:8 3  -      
15
15:30
sön
15:30    
Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 2 grön - Sätra SK Orange  -      
 
22
08:30
sön
08:30    
Nytorps Mosse IP 116
Skogås-Trångsunds FF blå - Hammarby IF FF 2 vit  -      
22
16:30
sön
16:30    
Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 5 grön - Hammarby IF FF 2 grön  -      
 
29
14:00
sön
14:00    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 grön - Mälarhöjdens IK Fotboll Röd  -      
29
15:15
sön
15:15    
Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 2 vit - Värmdö IF Vit  -