SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hammarby IF FF
UNGDOM
P2015-7

Matcher
DECEMBER 2023
 
09
10:30
lör
10:30    
Botkyrkahallen 1
 
- Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
16
08:30
lör
08:30    
Viksbergshallen
 
Assyriska - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
17
15:00
sön
15:00    
Vällingby BP
 
Brommapojkarna - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
27
08:00
ons
08:00    
Strandhallen
Tyresö FF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
JANUARI 2024
 
06
11:00
lör
11:00    
Järla Sporthall
 
Fisksätra IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
26
17:30
fre
17:30    
Fisksätra IP
Fisksätra IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
FEBRUARI 2024
 
09
17:30
fre
17:30    
Fisksätra IP
Fisksätra IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
17
13:30
lör
13:30    
Tyresövallen
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015- - Tyresö strand FC   -      
18
12:30
sön
12:30    
Malmsjö sporthall
 
Tumba IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
MARS 2024
 
02
14:15
lör
14:15    
Farstahallen 4
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015- - AIK  -      
 
09
08:30
lör
08:30    
Boovallen
 
Matchkamp - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Myrsjö IP
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015- - Espanyol Academy IF  -      
 
24
13:30
sön
13:30    
Råstasjöns IP
AIK - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
30
11:45
lör
11:45    
Farstahallen 4
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015- - AIK  -      
APRIL 2024
 
06
08:30
lör
08:30    
Östertälje IP
 
- Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Råstasjöns IP
AIK - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
20
16:00
lör
16:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - Boo FF P15:3 1  -      
20
17:00
lör
17:00    
Hammarbyhöjdens BP 115
Hammarby IF FF 7 grön - Hammarby IF FF 5 grön  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön 17 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
27
15:00
lör
15:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 11 grön - Hammarby IF FF 7 vit  -      
MAJ 2024
 
04
17:00
lör
17:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - Norrtulls SK Vit 1A  -      
05
10:00
sön
10:00    
Farsta IP 116
FoC Farsta FF Röd 4 - Hammarby IF FF 7 vit  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Läroverket
Vasalund IF - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
12
12:00
sön
12:00    
Storvretens BP
IFK Tumba - Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015-   -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Värmdövallen 217
Värmdö IF Röd - Hammarby IF FF 7 grön  -      
19
10:00
sön
10:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - Enskede IK Röd 2  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Strandskolan 125
Tyresö Strand FC 2 - Hammarby IF FF 7 vit  -      
25
16:00
lör
16:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - Enskede IK Röd 3  -      
JUNI 2024
 
01
15:00
lör
15:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - Sickla IF Röd 1  -      
02
10:00
sön
10:00    
Kristinebergs IP 26
Karlbergs BK Grön 31 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
 
06
17:00
tor
17:00    
Geneta sportfält
 
Hammarby IF Fotbollförening Hammarby IF FF P2015- - Oklart   -      
08
10:00
lör
10:00    
Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll Röd - Hammarby IF FF 7 vit  -      
08
17:00
lör
17:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - Boo FF i Röd 1  -      
AUGUSTI 2024
 
24
13:00
lör
13:00    
Tyresövallen 217
Tyresö FF S Röd - Hammarby IF FF 7 grön  -      
24
16:00
lör
16:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - Tyresö FF Brevik 2  -      
 
31
lör
00:00    
Norra Real 15
Norrtulls SK Gul 2B - Hammarby IF FF 7 vit  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - IFK Aspudden-Tellus Gul 1  -      
 
07
09:00
lör
09:00    
Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Röd - Hammarby IF FF 7 grön  -      
07
15:00
lör
15:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - IF Brommapojkarna 2015-37  -      
 
14
17:00
lör
17:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - Vega FC P2015 vit 1  -      
15
10:00
sön
10:00    
Hägerstensåsens BP 25
Hägersten SK Svart - Hammarby IF FF 7 vit  -      
 
21
12:30
lör
12:30    
Strandskolan 125
Tyresö Strand FC 1 - Hammarby IF FF 7 grön  -      
22
10:00
sön
10:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 vit - IFK Stockholm FK 1  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Hammarby IF FF 7 vit  -      
29
10:00
sön
10:00    
Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 7 grön - IFK Lidingö FK 8 blå  -